Candy Bar w Hort Cafe wykonujemy w formie małych, słodkich przekąsek – miniaturek ciast i ciasteczek, które robimy na co dzień. Zawsze dobieramy dekoracje do charakteru i tematu imprezy, by stanowiły idealne dopełnienie uroczystości.

Candy Bar z naszej cukierni to babeczki, muffinki, eklerki, shoty cukiernicze, cake pops i deserki w szerokim wyborze smaków, kolorów i dekoracji. Sercem każdej z aranżacji jest idealnie dopasowany tort, który razem z drobnymi, słodkimi przekąskami tworzy spójną, miłą dla oka całość. Każdej porcji słodkości poświęcamy wiele miłości i uwagi, by była tak samo piękna, jak pyszna.

Naszym klientom proponujemy candy bar na wesela, candy bar na chrzciny, candy bar na komunię i wiele innych okazji, które warto uczcić słodką oprawą. Jeśli chodzi o candy bar, Białystok niczym nie odstaje od światowych stolic cukiernictwa – na specjalne życzenie Klientów, wykonujemy całkowicie udekorowany słodki stół – od stworzenia specjalnych receptur na Twoją imprezę, przez wytworzenie słodyczy, oraz kompletną i zastawę i dekoracje. To, jak będzie wyglądał Candy Bar na twojej imprezie, zależy wyłącznie od Ciebie.

Baby Shower to uroczy zachodni zwyczaj witania na świecie nowego maleństwa. To przyjęcie, organizowane dla ciężarnej, by wspólnie świętować pojawienie się na świecie nowego dziecka.

Zwyczaj organizowania Baby Shower staje się w Białymstoku coraz popularniejszy. Nic w tym dziwnego – lubimy celebrować wyjątkowe chwile. Nasza cukiernia proponuje słodką oprawę tego słodkiego powitania nowego człowieka. Proponujemy tematyczne torty na baby shower a także słodycze udekorowane tematycznie, wedle motywu imprezy, pomysłu organizatora, płci nienarodzonego dziecka lub po prostu – wedle fantazji. Tort i Candy Bar na Baby Shower może być taki, o jakim marzysz – tort dla chłopca lub tort dla dziewczynki, pastelowe muffiny, delikatne eklerki, cake pops w delikatnych , słodkie deserki w pucharkach, tak zwane „shoty” – wykonamy każdy projekt, jaki tylko przyjdzie ci do głowy.

Oprócz słodyczy, możemy przygotować także tematyczną dekorację. Przygotujemy słodki Baby Shower od A do Z – upieczmy tort dla maluszka, wykonamy candy bar, przywieziemy zastawę i udekorujemy stół. Nasze dekoratorki przygotują idealny stół z poczęstunkiem i kolorystycznie dobraną zastawą, by cieszył nie tylko podniebienie ale i oczy.

Spędź niezwykłe chwile z naszym

Candy Bar & Baby Shower